خدمات کلینیک

 • tapping(نوار تیپ)

  امروزه قهرمانان ورزشی را می بینید که ‌ بر بدن های خود چسب هایی با رنگ های مختلف چسبانده اند شاید برای شما هم سوال های زیادی را مبنی بر نقش و کارکرد آن ها ایجاد کرده باشد.

 • تکار تراپی یا (RF)

  دستگاه تکار این مرکز نوعی مدولاتور پیشرفته بر مبناي ترکیبی از رنج وسیعی از طول موج هاي رادیو فرکانس و سیگنال هاي پیام عصبی و پیام های عضله اي می باشد.

 • مگنت تراپی

  مگنت تراپی (مغناطیس درمانی) به معنی اعمال نیروی مغناطیس بر روی بدن به منظور بهره گیری از خواص درمانی آن می‌باشد. وقتی که از نیروی مغناطیسی برای اهداف درمان پوکی استخوان استفاده می‌شود، از آن به عنوان مغناطیس شفابخش یا بیومغناطیس نام می‌برند.

 • تمرین درمانی

  حرکات اصلاحی و تمرین درمانی می تواند یکی از موثرترین بخش های بازتوانی از طریق فیزیوتراپی باشد. فیزیوتراپیست برای هر بیمار یا ورزشکار تمرینات خاص را در نظر می‌گیرد که در داخل و خارج از کلینیک توسط شخص انجام می گردد.

 • لیزر پرتوان اسکنر همراه با ویدئو

  لیزر درمانی، سلول ها را با وارد کردن انرژی نور لیزر به بافت، تحریک می کند. لیزر پرتوان با قدرت بالا یک روش بدون درد، ایمن و نسبتا عاری از عوارض جانبی می باشد که از آن به عنوان یکی از شیوه های جراحی بسته دیسک کمر و ستون فقرات و همچنین برای رفع درد های عصبی، عضلانی و اسکلتی استفاده می شود.

 • فیزیوتراپی در منزل

  با توجه به تضعیف تعادل و کاهش ظرفیت های فیزیولوژیکی از جمله ضعف عضلانی در سالمندان،اهمیت فیزیوتراپی در منزل برای سالمند روز افزون شده است. پیشنهاد میگردد که خدمات فیزیوتراپی برای سالمندان به جهت مشکلات جابجایی محیط و خطرات افتادن ایشان، در محل سکونت سالمند (که معمولا منزل یا محیط آسایشگاه میباشد) انجام گردد.

 • کامپرشن تراپی یا ماساژ بادی

  کامپرشن تراپی روشی است که طی آن هوا توسط دستگاهی بداخل بالشتکهایی که دور قسمتهای مختلف اندامها و کمر را می تواند بـپـوشاند وارد شده و با افزایش فشار اعمال شده به اندام حالتی شبیه ماساژ ایجاد کرده است.

 • طب سوزنی(dry needling)

  طب سوزنی یا درای نیدلینگ یک تکنیک و روش جدید درمانی در فیزیوتراپی است که از یک سوزن بسیار نازک و مخصوص جهت مواردی مثل رفع و درمان گرفتگی و اسپاسم عضلات و نقاط ماشه ای(حساس) عضلات ، افزایش گردش خون موضع ، از بین بردن بافت های اسکار ناشی از جراحی و ... استفاده میشود.